Біда
Біда не в тім, що свище вітер лютий,Що січень на вікні малює мертві квіти,
Біда не в тім, що ти мене не любиш,
Біда, що я тебе не можу розлюбити.
Добавлено:
Марсианка (11.05.13 / 13:00)Блог юзера Марсианка
Просмотров: 701
Код для вставки:
КомментарииЗаписей нет...
Я не злая! Я - альтернативно добрая...Хочу умереть от Любви и шоколада...
Статусы Вечеринка
Статусы Вечеринка
Прими самый нежный, и тёплый ПРИВЕТ. Ведь лучше тебя никого в мире НЕТ!
Смски Прикольные
Смски Прикольные

